• GRÉS: Cabochard (Mackie Messerovy boty)

září 2011

Fakt drsoň. Když si čtu to složení, tak mi z toho vychází jednoznačný produkt: Fernet. Strašlivá síla vůně nových kožených jezdeckých bot, vyleštěných tukem. Koňské sedlo. Je tak řezavě kožená, že se pokaždé leknu, když mi doletí do nosu z oblečení. Než si zvyknu.

Milano, La Scala


Nedá se to moc nosit, mám obavu, že bych nesměla jezdit v práci výtahem (i když tam se mnou občas jede jedno pako z pobočky ministerstva ŽP, co jezdí do práce na kole a pak celý den sedí v tom zpoceném těle v kanclu, na toho by se to kdyžtak svést; mmch. si vozí sebou výtahem i to kolo). Ale ráda si k flakonu občas čichnu jen tak pro radost a když mám možnost, třeba jedu na dovolenou daleko od domova, tak se zlískám, jak zákon káže.
Myslím, že v tom není tak strašlivá ta kůže, ale kombinace ostrých bylin, hlavně čertovo lejno a estragon s pačuli, to je ten mazec. Nicméně vůně je to krásná a zajímavá pro odvážné chlapy a chlapi a jak jste pochopili, tak já ji mám, i když ji používám skoro ilegálně.
Je hodně podobná Banditovi, ten je lepší, ale dokážu si představit, že Cabochard voněl před reformulací, jako Bandit teď po reformulaci, ale jak teda voněl Bandit před reformulací? Škoda, přeškoda, těch reforem; sbližují originální vůně k mainstreamu, kvůli prodejnosti, a našinec, tj. ten, komu to nestačí, pak musí nakupovat drahé kraviny od neznámých značek, které si můžou dovolit produkovat věci pro radost.

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.