• Blowup

Prohlížela jsem si fotky Žaby z výletu a objevila jsem ji – Zvětšeninu, Blowup.

Blowup Louvre Paris Romana Granatova

Murder in Tuileries

Davida Hemmingse řádit s Jane Birkin v ateliéru jste viděli všichni, že jo, ale málokomu připomene, že si zapomněl rozbalit balíček.

David Hemmings Blowup Louvre Paris Romana Granatova

David Hemmings
Zdroj: imdb.com

A tak jsem si objevila sadu zmenšenin Paris Exqusit, které mi dorazily v období mé umrtvující rýmy. Vytěsnila jsem po dobu nemoci vůně a vonění; přežila jsem to bez čichu úspěšně já i kolegové („Už smrdím?“ – „Ale ne, klidně se ještě stříkni!“) s neškodnou a společensky neutrální pižmovkou Rancé 1795: Eau de Musc Blanc; vytěsnila  jsem ale i poštovní zásilky, které mi v tom období došly s tím, že si je rozbalím s velkou slávou „po nemoci“.

No tak je to tady, ten slavný okamžik. Výběr vůní tradičních grasských parfumérů: Berdoues, Lucien Lelong, Corday, de Vigny v trochu ušmudlané krabičce. Turistické krabičky s výběrem „pařížských“ parfémů jsou dodnes oblíbeným suvenýrem. Dnes v nich bývá mAinstream od Coty, ještě nedávno Nina Ricci, Givenchy, Lavin a ještě dřív lahvičky plné grasských domácích medicín. A takovou jsem ulovila za pár korun na e-bayi já.

Testování vintage vůní chce klid a pozornost, občas se nedá poznat, jestli je TO schválně, nebo už je TO ROZBITÝ (něco jako výsledky mého vaření). Nechávám si je na dovolenou (stejně jako miniaturky klasických Chanelů z 80. let, které jsem získala taky v minulých dnech). Ale obrázky vidět MUSÍTE!

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.