• BLOOD CONCEPT: AB (vůně bez vonných složek)

March 2011

No takže, jak asi může vonět směs hliníku, oblázků, vody, železa a jiné chemie? Každý zedník to ví, jak voní malta, ale neví, že ta chemie v tom může udělat divy. To teď vím já.

AB je nejřvavější ze čtveřice a zároveň pro mne nejhezčí. Absolutně originální, nepřipomíná mi vůbec nic. Je silně kysele sladká, s příměsí prachu a chodníku po dešti a v téhle je OPRAVU cítit krev. Myslím, že tohle je moje krevní skupina. Voní absolutně konzistetně, neobjevuje se v ní nic rozlišitelného (možná je, ale žádnou z těch složek neznám), sladkokyselost výrazně ne-přírodního původu má i tu kovovou studenost. Překrásná! Jestli bych si v budoucnu nějaký ten kalamář s kapátkem chtěla pořídit, tak tento.
Skupina AB se nesnáší se skupinou 0 – říkal upír Antonio. Komu voní AB, nebude se mu líbit nulka a naopak. Pro mne jsou tyto dvě vůně lahodné, každá jinak, ale obě bych byla ochotná na sebe nalít ve své obvyklé míře (až by zase z vedlejší kanceláře přišla Olinka s kancelářskou sponou na nose). Myslím, že pro okolí by tohle byla vůně nezvyklá, sladkokyselou razantností možná i obtěžovala, ale zvyknout se dá na všecko, i na rakev.

A příběh?
Vůně zimního velkoměsta, sněží, fragmenty přírody jsou mrtvé a pod sněhem, někde ve městě se skrývá pistole po výstřelu (aha!! jo! je tam – střelný prach), diamanty a peníze. Protože prachy voní sladce, tak s touhle pohádkou souhlasím.

Reklamy

3 thoughts on “• BLOOD CONCEPT: AB (vůně bez vonných složek)

  1. Blood Concept je značka s pěknýma vůněma a pro mou náturu nemožným marketingem, který mě doslova odpuzuje. nemůžu si vychutnat pičifuk, jehož obal-název-reklama do mě horem spodem násilím cpou představu krve.

    To se mi líbí

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.