• ALERGIE a statement necklace

No tak je to tady, hurá, jaro, konečně všechno kvete, zase nudle u nosu a čínské oči…bohužel letošní jaro se mi k celkem obvyklé alergii přidal zánět oka, kvůli kterému beru antibiotika a nemůžu brát antihistaminika. Tedy: nic necítím. Pokud chci testovat, musím si vzít ráno Zyrtec, jenže ten mám teď na pár dní zakázaný. Takže levituju mezi peklem necítit vůně a peklem cítit pachy, je fakt divné, že na ty se embargo ucpaného nosu nevztahuje.

 nahrdelnik_parfemy_romana_granatova_frangipani_blog_parfumerka

V tomhle rozpoložení mám dvě radosti, doufám, že aspoň jedna z nich potěší i vás:

1. založila jsem stránku pro DISKUSE (klik!). Spousta z vás se ostýchá psát přímo pod články, aby nebyly příspěvky off topic, chce se zeptat na jiné věci, nebo se chcete oslovit navzájem. Tak teď už můžete. Neposkytuje komfort diskusního fóra, ale pro začátek…let´s play!

2. dostala jsem parfémový náhrdelník. Už ho mám tedy delší dobu, objednal mi ho muž kdovíkde na netu. Bloggerky tomu říkají „statement necklace“. Moc ho nenosím, zdá se mi trochu mladistvý (jakože kýček), ale radost mám, hlavně teď, když jinak nic. Nejvíc mne baví, že všichni by rádi otevřeli a očuchali lahvičky a že je na něm vlastně jen Cabochard, Cialenga a Fleurs de Rocaille v naprosto nečekaných flakonech – modří jsou často zaražení a pátrají v paměti…

BTW: víte, že jedna z nejvíc alergických potravin je šumivé víno? Šampaňské je plné histaminu, takže jestli je vám ráno blbě, tak to fakt nemusí být opička, ale nemoc (aspoň já to tak říkám muži).

podpis_ROM

 

8 komentářů: „• ALERGIE a statement necklace

    • Ten Klacid – to jsou ty roztomilé malinkaté modré pilulinky? Ty se mi moc líbí, ty si taky občas kupuju. Pro radost. Ona mi to oční vyložene nězakázala,ale nedoporučila, mám totiž hlavně oční alergii + zánět oka, mám ATB v mastičce, prý je lepší to nechat bez antihistaminik po dobu mazání. Obvykle nos ucpaný nemívám, to je letošní specialitka.

      To se mi líbí

    • Jsem trochu sebestředná, to je pravda…ale zase kdo si řekne, ten dostane! Nechceš třebáááááá…dvacet cm lámavých vlasů, dvě a půl kila prde…zadečku nebo polštářek (polštář) z bříška?

      To se mi líbí

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.