• L´ARTISAN PARFUMEUR: Caligna (fíková nuda)

Některé novinky nejsou ani tak novinky, jako „to nám chybělo v sortimentu“. L´Artisan to má u mě dobré, ale jen s přivřenýma oběma očima mu můžu odpustit některé ovocné vodovky, kterýma zahušťuje jinak dokonalý sortiment orientů s kadidlem, pačuli, kořením a hlavně bambusem. Myslím tím všechny kompoty a Caligna je jeden z nich. Fíkový.L´Artisan Caligna romana granatova

Už začátek je takový nezajímavý, nevýrazný. Jako fík, zkrátka: nasládlý jako plod, skoro úplně chybí příjemný fíkový list, růžová voda (ne růže) a do toho taková nesouvisející zeleň, tak dobře, tak šalvěj.

l´artisan caligna romana granatova

Po deseti minutách Derad jásá: „Ta Caligna má v sobě něco zajímavého, rozvíjí se to, počkej…„, nó, tak ano, vybralo se to trošku do bylinkova,  já tedy vyčkávám a pak najednou tam není už nic.

To byla dnes krátká recenze, že? podpis_ROM

Reklamy

4 thoughts on “• L´ARTISAN PARFUMEUR: Caligna (fíková nuda)

 1. … zato tohle, to je děs. Jak tohle může vyslat do světa niková značka. Na mě ten fík ani nevylezl. Jen ta nesourodá zeleň a ke konci trochu toho jehličí.
  Tohle byl teda dárek z roku danajských, ale co jsem si vyhrála …
  Díky!

  To se mi líbí

  • Jejda, jejda! Tak doufám, že to spravil aspoň ten druhý vzorek. Přidala bych, kdybych netrpěla akutním nedostatkem vialek, posledních deset z kapesní rezervy jsem darovala a zásobní krabička se mi ztratila na cestě do Berlína. Ona nakonec někde vyleze, asi při úklidu lega a Bořka Stavitele, ale co dělat do té doby? Nevíte někdo o ozdroji skleněných vialek 1-1,2 ml?

   To se mi líbí

   • Druhý vzorek je rozhodně příjemné překvapení.
    Když se něco ztratí, je to většinu v Legu. Horší je, když se ztratí něco z Lega. Vždycky je to ta nejprťavější, tím pádem – nejpotřebnější – kostička, která skončí buď zapíchnutá v koleně, nebo v noci v patě.

    To se mi líbí

 2. … zato tohle, to je děs. Jak tohle může vyslat do světa niková značka. Na mě ten fík ani nevylezl. Jen ta nesourodá zeleň a ke konci trochu toho jehličí.
  Tohle byl teda dárek z rodu danajských, ale co jsem si vyhrála …
  Díky!

  To se mi líbí

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s