• Parfémový šperk LES PARFUMABLES + giveaway: vzorek CALIGNA (L´Artisan Parfumeur)

Moje nové srdce je keramické, zlatobílé a voní!  Tedy voní až od té doby, co jsem si ho postříkala …… Oblíbené vůně mám ráda po ruce, jen tak k přivonění v průběhu dne. Nemůžu vonět každý den stejně (i když kdysi dávno mi to šlo). A tak mi udělal ohromnou radost dárek: srdíčko z porézního jemného biskvitu, které si můžu navhlčit oblíbenou ….. a i když celý den používám něco jiného, na krku se mi může houpat kapka …… pro mou intimní chvilku. A když ho nemám na krku, visí na kabelce nebo v autě. To je tak jupí! A přitom taková blbost.

les parfumables limoges romana granatova 2013

Parfémové talismany vyrábí Les Parfumables z Limoges, což se mi hodně líbí, protože do Limoges jela, jak všichni dobře víme, Sophie Marceau ve Veselých Velikonocích a pochází odtud nesmrtelná Belmondova hláška „Zapni si tu košili až ke krku!“, „To se nezapíná.“, „Tak si tam dej špendlík!“. No to byste prostě museli vidět.

Les Parfumables produkuje jako hlavní sortiment keramické talismany, které se používají jako luxusní testovací kameny, namísto papírových proužků: momentálně je můžete dostat třeba v Douglasu na Příkopech k Jour d´Hermes, nebo v buticích Reminiscence a Nina Ricci (k letošním holubičkám). Původní produkce firmy byly bytové vůně a difuzéra. Tty mají v nabídce i dnes a jsou prima: některé z nich se dají použít jak tělové vůně, tak jako osvěžovače atmosféry. Rozhodně se vyplatí zkusit aspoň Bois du Tibet.

les parfumables limoges romana granatova 2013

Šperky jsou novinka a tak trochu vedlejšák. Mimo srdíček můžete mít moderní a chic náramek s kulatým tribal kamenem nebo voňavého medvídka, keramické tričko na kabelku nebo ozdoby na vánoční stromek.

 

A teď giveaway: nechtěla jsem, znám se, poslat dopis mi trvá x+1 dní…ale Dzona naléhá a teta Molie mi dokonce věnovala pro vás vzorek. Asi se chce proslavit na blogu, tak mi vrazila Calignu se slovy „Dej to tam, jako správná bloggerka musíš mít soutěžku!“. Deradovi je to naštěstí fuk, se zbytkem rodiny se parfémově nestýkám.

les parfumables limoges romana granatova 2013

Takže otázka: doplňte texty za tečky v prvním odstavci. Čili: jaká je jedna z mých nejoblíbenějších vůní? Kdo čte blog, pro toho to bude lehké, často ji zmiňuji. Ostatní se musí snažit. Hádejte kolikrát chcete. Indicie jsou:

1. nemá v názvu číslovku
2. kladivo
3. piano

Myslím, že už je to jasné. Odpovědi pište do komentářů, chci přesný název vůně a značku a váš mail. Můžete se ptát, odpovím ANO/NE, ale až večer. Rodinní příslušníci, zaměstnanci blogu a jejich kocouři a psi jsou ze soutěže vyloučeni. (Jestli to dnes nikdo neuhodne, čemuž nevěřím, dám večer další indicii).podpis_ROM

Reklamy

10 thoughts on “• Parfémový šperk LES PARFUMABLES + giveaway: vzorek CALIGNA (L´Artisan Parfumeur)

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s