La Prairie: Life Threads – Platinum (luxusní kabelka) + galerie: kabelkový trh ve Florencii

červen 2011

Krásná luxusní chypre, vyladěná směs jemné kůže a květin. Začátek je trochu šílený, kůže a zeleň s lehkým tónem květin v pozadí (a taky hodně podobný Sisley: Eau de Soir, které bohužel ta květinová složka chybí). Po hodině se význam složek prohodí, primášem se stanou sladkokyselé květiny (růže, kosatec) na pozadí kůže a pěkně jemně uklidněná pačuli (takovou já můžu). Ale nepředstavujte si něco po babičky, je to dryják No.1; před hodinou jsem se navoněla, odešla, a teď když jsem se vrátila do pokoje, tak ji tady cítím. Je omračující a opulentní, bohatá; složky jsou tak různorodé, výrazné, hezké a je jich tolik… No taky za ty peníze. Poskytne vám stejnou rozkoš, jako luxusní předražená kožená kabelka.

life threads platinun la paririe romana granatova www.frangipani.cz big

Já sama ji nosím jen výjimečně, na odpolední povalování v kavárně (na nakupování je to zase škoda) a na zahulené večírky. Rozhodně to není na denní nošení, pokud nechcete své podřízené ovládat na dálku. Na první rande si ji taky neberte, mladík by nemusel pochopit, že jste navoněné.

podpis_ROM

Galerie: Jestli považujete drahé kabelky za rozmařilost a vyhazování peněz, zkombinujte, jak doporučuje 9 z 10 blogerek, láci s luxusem: Life Threads a kabelku z trhů s koženým zbožím. Ve Firenze je tržišť několik kilometrů a kvalita kabelek odpovídá tak zhruba tomu, co najdete ve většině českých „neznačkových“ obchodů. A myslím, že mají i stejného tureckého výrobce. A nejen to! Můžete mít i Birkinku, v barvě, na jakou si vzpomenete!

Reklamy

11 thoughts on “La Prairie: Life Threads – Platinum (luxusní kabelka) + galerie: kabelkový trh ve Florencii

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s