KEIKO MECHERI: Sanguine (nic-nic-pomeranč)

Tak dneska zase jedna mikro, protože tahle vůně si nic většího ani nezaslouží. Ale vzpomněla jsem si na jednu hezkou fotku a chtěla jsem vám ji sem dát, protože vůni přesně vystihuje.

tunis el jem oranges www.frangipani.cz romana granatova

Na začátku trochu zelené pomerančové kůry, ale jen chviličku. Rychle plynule přejde do velmi lehké vůně rozlitého pomerančového džusu, žádná intenzita, žádná šťavnatost, žádná sladkost, ani náznak silic ze slupky či listů; naprosto plochá vůně. Představujte si, že takovou nenápadnost by mohly nést ta bílá žábra mezi dužinou a slupkou kubánského pomeranče. A do toho plastikové vlhké pižmo, ne to hezké,  prádlově svěží, co používá Gurlain, ani suchá báze od Hermesu. Tohle je ten typ, co se dává pod bílé květiny a vyzdvihuje indolickost jasmínu. Taky se tím parfémovaly gumáky ze Svitu.

Co tedy je: originální. Od pomerančové vůně bych takový dojem nikdy neočekávala. Možná by mohla být vhodnou vůní pro lidi, co mají rádi pomeranče, ale nesnáší svěženky.

Abyste se necítili ošulení dnešní délkou, tak na víkend chystám konečně slibovaný a ayurvédě na vlasy a bude hned dvoudílný a naše redakční rada se sešla a příští týden dostanete skvělé tipy na skvělé vůně, které pořídíte, aniž byste museli prodat vlasy na paruku (o ledvině kvůli parfémům snad nikdo neuvažuje….že?)

podpis_ROM

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.