BOGUE PROFUMO: Cologne Reloaded (venkovský šlechtic)

Antonio někde objevil zachovalé staré základy kolínských, které ho nadchly a rozhodl se oživit starou parfumérskou školu za pomoci několika modernějších surovin. A vytvořil Cologne Reloaded, která může zmást svým jménem – spíš než Obnovená Kolínská by se jí mohlo říkat Nabušená.

Představí se pořádnou ránou citrusů a březového dehtu. Jejich pronikavost se – jak se na kolínskou sluší – záhy ztlumí. Ano – kolínská založená na dehtu zní mírně řečeno neobvykle (aspoň mně) a ano – funguje to skvěle. Jakmile úvodní fáze odezní, dostanou se k slovu další složky a propojí se s ústředním kouřovým tónem. Nevím jaké složky a jak Antonio použil, nicméně dokázal potlačit tradiční kožené vyznění březového dehtu a proměnit ho v něco nového.

Cologne Reloaded / Bogue voní jako nějaký šlechtic z devatenáctého století, který se zrovna vrátil z prohlídky svého vesnického sídla. Ta na něm zanechala stopy kouře, koňského postroje a čerstvého vzduchu a smísila je s příjemnou jednoduchou kolínskou z rána. Je to ryzí, originální a báječné.

podpis_ROM

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.