Jsem bohatá

Na Silvestra si obvykle zrekapituluju to, co mne v uplynulém roce obohatilo a to beru jako základ rozhodnutí pro věci, kterým se chci věnovat v roce novém. Jsem už dost stará na to, abych věděla, že když něco stálo za šrapnel, tak to bude stát za šrapnel napořád a nezmění se to. Nebudu zkoušet Angela ani Lolitu, například.

Nebudu voňavě bilancovat, nevím, co víc, než tenhle blog je přehledem mých nejlepších parfémových zážitků.

Osobní bilance je příliš osobní, ale část, kterou o které můžete vědět a víte, jsou nová setkání, mnohem, mnohem, mnohem významnější, než nové vůně: Dzona, Kateryna, spisovatel Orhan, parfuméři Antonio, Patricia, Elise, Rosa, Valentina, krásný Pierre, Claude, Andy, Vero, Neela…a hromada dalších. Najdete je tady na blogu. To považuju za skutečné bohatství, jak říkala moje babička: „Kašli na diamanty! Vzdělání a známosti ti nikdo nevezme.“

Hodně mne obohatily oblíbené bloggerky Tutto bene, USB, Suzi, Jana, Sedmikráska, Tokijská domovnice.

A hlavně mne obohatili všichni čtenáři tohoto blogu. A hlavně ti, co pravidelně píšou pod příspěvky, dělá mi to neskutečnou radost: Enka Quanium, Vera, Rena, Regina, Mademoiselle M, Chidori, Gorgona, Verunky…

Derada, Blackmolu, Kashiku, Lenku a savu jsem měla už před tím. A přátele ketry, kteří mi opravují chyby a smějí se, když napíšu nějakou blbost. No a co.

Mějte se v novém roce FRAGRANTLY (jak říká Andy) a dělejte jen to, co vás obohacuje.

To vám přeju já & Krtek.

jaro_champagne_krtek

Reklamy

21 thoughts on “Jsem bohatá

 1. Krásnej novej rok, Romy a rodino!
  Chachá, to bych asi koukala, kdyby mi někdo v dávné minulosti řekl, že Ti jednou napíšu, jak jsi obdivuhodná, a jak Tě máme rády. Čau. napřesrok. Sice než na Petříně aby si s Tebou člověk dával spicha spíš na Ajfelovce a ještě se u toho pořádně zlil voňavkou, abys ho nepomluvila, ale to se holt nedá svítit :-)
  Jo, a náš Kája vzkazuje Honzíkovi, že už se „rozmlouvá“, a že první slova, který umí dobře, jsou VLAK a KOLEJE.
  A už jdu, železničář ještě nehajá…

  To se mi líbí

 2. Krásný nový rok 2014 Tobě, Romano, všem ostatním, co sem na blog píší i všem čtenářům. Děláte to možná jen sobě pro radost, ale přinášíte tak radost do života i jiným. Díky za tento blog!

  To se mi líbí

 3. I pro mě to byl s Frangipani krásný rok, strašně mě nadchla možnost sem psát a volnost, kterou mi Romana dala, takže mojí největší starostí bylo, jak udělat fotku podle svých představ. Po posledních pár týdnech, kdy jsem přestala mít čas sem psát a dokonce i číst, co je tu nového, vidím, že to byla idylicky krásná doba. A chci věřit, že se vrátí, že peklo, co u nás v práci rozpoutal nejspíš zešílevší manažer bez kontroly nad sebou, nemůže trvat dlouho. Takže se těším na návrat sem, ostatně už jsem osud uplatila nákupem kurnaté ovce čili skutečným dárkem od člověka v tísni. Tak doufám v dobrý rok pro Frangipani, všechny jeho fanoušky a nové majitele ovcí.

  To se mi líbí

 4. To já jsem osud uplatila dárkovým certifikátem na bezpečný porod, takže to musí vyjít.
  To já díky frangipani jsem úplně nečekaně zjistila, že se můžu realizovat v nehtech. Před rokem bych tomu nevěřila.

  To se mi líbí

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s