Vylosování GA o Coco: koho Šardon sežral jako prvního?

Potřebujete kocoura, šunku, papír a deku. Natáhnete deku, na papír napíšete jména soutěžících, zakryjete šunkou, aby si je kočka nepřečetla a nepodváděla a koho jako prvního kocour sežere, to je vítěz. Jednoduché, že?

Tohle losování provází řada technických problémů. Těšili jste se na Medvěda, že? Bohužel starý soutěžní mazák Méďa měl nějaký meeting venku, takže ho musel zastoupit šlechtic Chardonnay, alias Šaryk. On je trochu…nedovtipný. Prostě štramák, ale blbej. Navíc: bílá kočka prostě nejde vyfotit.

1

Druhý zádrhel: najít u nás papír, na kterém není vlak, traktor nebo koleje. Případně maminka ve vlaku, maminka na traktoru, maminka na kolejích. No a nakonec celodenní výpadek adminitračního systému wordpressu.

2

Nuže překonáno. Jak to dnes probíhalo? Všechna jména čtenářek odpovídajících v prvním kole Vánoční giveaway jsem poctivě sespsala na losovací plán.

3

Neošidila jsem ani přípravu! Nejjemnější šunčička s Hurvínkem, který momentálně tlačí Krtka z našich dveří. Jestli za rok uvidíte na mých fotkách Terminátora, tak víte, vocode.

4

Natáhla deku, připravila scénu, zakryla jména, protože jsem doufala, že se Méďa objeví; bylo to zbytečné, Šardon určitě číst neumí. Jestli to na nás nehraje kvůli sociálním výhodám.

5

Tak chytej, Šaryku!

6

„Já jsem připravená, pusťte sem Šardona!“
„On nechce.“
„Šaryku, poď, masíčko, čiči, na…tak co je?“
„On tady stojí a mňouká.“
„Tak ho vem a přines ho sem.“
„On nechce!“
„Popadni kocoura a ať už je tady!“
„On vlezl pod záchod a nechce ven!“

Vyšťourali jsme kocoura a zkoušíme mu nanovo nabídnout šunčičku. On je fakt blbej, nemyslete, já jim nandám maso, dva se vrhnou a cpou se a Chardonnay stojí, mňouká na mne vyčítavě „Dáš nám něco?“. Konečně se podařilo kocoura dostrkat na deku.

Co se po mně chce?

Co se po mně chce?

Není to nebezpečné?

Není to nebezpečné?

Radši na to ani nebudu sahat a půjdu pryč.

Radši na to ani nebudu sahat a půjdu pryč.

No a fakt odešel. Následoval odchyt a druhý pokus.

Zas něco?

Zas něco?

Jo už vím! Oni chtějí, abych se v tom prošel!

Jo už vím! Oni chtějí, abych se v tom prošel!

Jasně, Šardone, to jsi přesně uhodl, takže mazej nazpátek, už jsme to srovnali a koukej to sežrat, ludro!

Jé, tady je nějaké jídlo!

Jé, tady je nějaké jídlo!

Co kdybych ochutnal?

Co kdybych ochutnal?

Tak mám to za sebou?

Tak mám to za sebou?

Dalo se to přežít...jdu pryč.

Dalo se to přežít…jdu pryč.

Šardonku, pojď, pojď si to dojíst, za odměnu!

No tak abych neurazil.

No tak abych neurazil.

Tak bych si s dovolením také jeden vzal.

Tak bych si s dovolením také jeden vzal.

A neměli byste příbor?

A neměli byste příbor?

Doufám, že pochopili, že mne s tím už otravovat nemají.

Doufám, že pochopili, že mne s tím už otravovat nemají.

A jestli někdo náhodou nepostřehl výherkyni, tak tady je to černé na bílém.

A jestli někdo náhodou nepostřehl výherkyni, tak tady je to černé na bílém.

Veře gratuluji a ostatním chá – chá!

Chá-chá!

Příště bude losovat asi želva, nic pomalejšího, než Chardonka, už doma mít nemůžeme. Ale my ho máme rádi i tak.

podpis_ROM

Reklamy

20 thoughts on “Vylosování GA o Coco: koho Šardon sežral jako prvního?

 1. To bylo drsně napínavý! Výherkyni gratuluju a pořadatelce vzkazuju, že naše Pépi by se jim na tudle jejich šunku vyprdla, s prominutím, vždyt to není od kosti! Kocourkovi se pranic nedivíme, že se mu nechtělo :-)

  To se mi líbí

  • Prosímtě, Žaba to oplakal, že mu kočka sežrala šunku! Usoudila jsem, že je to malý sobeček a nastolila převýchovu formou pozorování – pustila jsem mu „Karlík a továrna na čokoládu“, jak mi poradila včera Dzona. Ale nějak to nedopadlo, protože evidentně fandil zloduchům. Ale o čokoládu od Dzony (pravá Wonkova) se s námi podělil. A to ani netušil, že mu ji v noci, v záchvatu žravosti tatínek spásl, takže ji ráno jel shánět, jinak bych ho vystěhovala; nakonec do starého obalu propašoval úplně novou Gejšu.

   To se mi líbí

 2. Ahoj,
  mám velkou radost, o tu Coco jsem stála nejvíc. V životě jsem vyhrála jen dárkový koš na vinařském sjezdu (s ovocem, bohužel ne s vínem) a živého králíka na výstavě zahrádkářů.
  Nepřekvapuje mě, že mě vylosoval kocour s modrou krví – moje máma vždy říkala, že jsem se měla narodit do šlechtické rodiny, protože se chovám jako bych měla doma služebnictvo. V současné době mi ovšem připadá, že si mě plete se služebnou vlastní manžel.
  A to s tou čokoládou znám – můj muž posledně jel shánět čokoládu v noci (i s fňukající dcerkou) na bezínku. Příště už jí nesežral:-)

  To se mi líbí

 3. Pravá Wonkova byla těžká podpultovka, páč se v Česku nesmí prodávat, jelikož ji neopatřili českou nálepkou se složením. Zato je fakt fajnová a z poctivých ingrediencí.
  Jinak jak znám kočky, Šardon není neni ani líný, ani pomalý, vzal si čas na rozmyšlnou, protože to byla podezřelá záíležitost, normální kočka si vedle toho sedne a bude čekat, jestli se to nehne. Takže gralutuji k uvážlivé kočce a výherkyni k flakonku.

  To se mi líbí

 4. Tak to bylo fakt napínavý, výherkyni gratuluju :-) Nevím, jestli to u těch koček nemůže být nějak tou barvou, znám jednoho bílého peršana a chová se velmi podobně :-)

  To se mi líbí

 5. Romana:
  Jestli tě to uklidní, tak černé, černobílé a mourovaté kočky se fotí taky blbě. Ať dělám, co dělám, většinou vznikne jen beztvarý flek :D. A kdoví, jestli „alternativně inteligentní“ nejsou jen kocourci. Máme černobílého, neurozeného a je líný jako prase, blbej jak pučtok a rozmazlený jak princezna… Ale je to fešák a máme ho taky rádi. :D

  Dzona:
  Co je t za čokoládu? Slibju, že tě neudám :)

  veraki007:
  Gratuluju k výhře :)

  To se mi líbí

 6. Gorgona:
  Ta čokoláda vypadá jako replika té filmové. A byla z fajnových surovin. Nevím, kde to vzali, ale prodávali to v Praze Modřanech, kde má Orionka svou firemní prodejnu a mají tam zvláštnosti, které normálně v prodeji nejsou.

  To se mi líbí

 7. Koukej to sežrat ludro! :o)))) Zasmála jsem se. Kocourek je krasavec, hned bych si ho pomuchlala :o)
  Wonkova čokoláda? To chciiii!! :o)
  A gratulace vítězce, bylo to těsné.. ob políčko :o))

  To se mi líbí

  • Ta Wonkova čokoláda byla luxusní, já sladké teda moc nemusím a ty plněné už vůbec ne, ale v ní byly drobky z takových těch anglických mastných sušenek, z těch breadshorts, to je jedno z mála pečiva, které mi chutná (pak ještě sušenky Koko a hnědé Esíčka a slovenské tatranky M“ata). Skvělé! Jen byl Žaba zklamaný, že tam nebyl ten kupon. Říkal ale, že by do továrny nešel, že by si ten zlatý kupon nechal, prodal by ho a koupil by si hotel ve vedlejší vesnici (chodíme tam na procházku a jemu se nikdy nechce nazpět, tak by tam přespával). Zdá se mi, že začíná být chamtivý, jako ten tlustý chlapeček…

   To se mi líbí

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.