Let’s go SHOPPING: Svíčka s vůní Coco Mademoiselle

Tady už to skoro vypadá, že se vůbec nenakupuje! Není to škoda, nechat peníze zahálet? Jestli rádi Coco Mademoiselle / Chanel, vemte 79,90Kč a skočte si do Lidlu pro krásnou svíčku s její vůní.

Krásná proto, že hezky čistě voní, je hodně originální mezi těmi všemi deštíky a vánky a tropikály od Yankee Candle a má pěkný masvní skleněný svícen a je veliká!

 

Jmenuje se SUDDENLY podle jejich, ehm, pikharta Coco Mademoiselle a jak bych s lehkým ošíváním doporučila Lidl Coco Mazla EdP, tak svíčku bez mrknutí oka. Tady velký rozdíl nemůžete poznat. Jediný, co se mi nezdá, je poměr cen: když celá EdP stojí nějakých 80K, tak by měla být svíčka za 10K!

 

Za tenhle tip děkuju voňavé reprezentantce druhého konce republiky Tutto Bene.

BTW: mému vrozenému smyslu pro účetní pořádek nesmírně odporují ceny s devadesátníkem na konci. Nevadí mi ta optika snížené ceny, počítat umím. Vadí ten chybějící desetník a vždycky čekám, že ho madam u pokladny vytáhne a vrátí mi ho a nikdy, NIKDY, se to ještě nestalo. Máte s tím taky problém, nebo necháváte desetníková dýška?

podpis_ROM

5 komentářů: „Let’s go SHOPPING: Svíčka s vůní Coco Mademoiselle

  1. Hehe jsem účetní a teda ty desetníky, potažmo padesátníky mě vytáčejí na ultimo. Já bych řekla, že je nelegální používat na cenovkách halíře, které fakticky neexistují hehe. Ale víme, že to je jen psychologický marketingový manévr na oblbování mas, aby si člověk myslel, že to kupuje „levněji“ za 39,90 a né za 40 – no můžem za to poděkovat taťkovi Baťovi, kterej to vymyslel :-D..a jinak až tu svíčku uvidím, tak ji musím mít teda na podzimní pálení na střídačku s yenkejema :-)

    To se mi líbí

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.