> Let’s go shopping: GUERLAIN, ABEILLES DORÉES, flakon Jeho Včeličenstva

Parfémoví maniaci mají různé úchylky a jednou z nejčastějších je touha po „včeličkovém flakonu“ od Guerlaina. Velkokapacitní flakon, který když si jednou v životě koupíte, tak potom si ho můžete nechat plnit v La Maison Guerlain. Dlouho se zdálo, že tyhle flakony, které vypadají jako v době královny Eugénie s 69 včelkami na skleněném úlu, jsou exkluzívní záležitost, kterou si můžete jedině dovézt z dovolené, anebo získat přes různé překupníky na e-bayi, aukcích, fórech, burzách…


No jenže peníze voní líp, než exkluzívní parfémy, a tak levnější verze Abeille Blanche je běžně dostupná v Sephoře, chrámu komerce a dostupnosti, v prodejnách i v e-shopu, i kyž zatím v omezeném sortimentu. Otázkou času je, kdy se objeví i u nás a za příjemnější cenu, než nabízí český obchod se štítem Guerlain.

Exkluzivky z řad Les Elixirs Charnels a L’Art et la Matiere koupíte přes internet třeba tady a můžete uplatnit i slevové Nordstorm kupony z minulých nákupů.

A teď nastal next step: přes e-shop si můžete objednat zlatem dekorovaný flakon ABEILLES DORÉES ze sklářské dílny Pochet & du Courval. Každá včelka je ručně zlatem omalovaná a vy si můžete v rámci objednávky zdarma objednat domalování vašeho zlatého monogramu. Něco to samozřejmě stojí, ale pořád levnější, než cesta do Paříže, kterou k tomu bylo dřív nutné vykonat.

Je to fajn, že si můžete dnes už všechno objednat přes internet. Na druhou stranu: ztráta exkluzivity nedostupnosti (protože peníze nedostupnost nezaručí, je to otázka pár odřeknutých kapučín a oželení jedněch nových lodiček) tak devalvuje hodnotu těch dříve vzácných věcí…těšilo by vás si to jen tak objednat přes net? Jo? Levně? Tak si počkejte pár týdnů, max. měsíců, až to rozbalí El Nino.

podpis_ROM

 

 

 

 

 

 

Reklamy

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s