• Kde koupit pravé Louboutinky, Almu nebo Birkinku zn. LEVNĚ? (anketa)

Jendak jsem zjistila, že tenhle blog má aplikaci „ankety“ (ehm…), druhak se na téma z nadpisu nedávno rozhořela diskuse mezi mnou a jednou módní blogerkou – v podstatě to bylo o tom, jestli pravé Louboutinky mají nebo nemají zespodu cenovku. Vím, kde mají. V outletech, vintage shopech, sekáčích, blešákách, v multibrand outlet buticích v Paříži, Milánu, Bergamu, Florencii, Římě, Varšavě, Krakově, Budapešti, Reimsu…

Můžete tam kápnout na úplně nepoužitou Almu, limitku Speedy nebo lehce jetou Neverfulku, Louboutin jehly, bambusky Gucci, Birkinku nebo aspoň Kelly a šáteček Hermés, topík od Gaultiera, zánovní batůžek od Prady nebo Miucinu crossbody MiuMiu, mokasíny Armani, kabátek Burberry, pleated bag Chanel, Lady Dior, Versace pásek, Ferragamo brýle, bundičku Dolce & Gabbana, vílí šaty Lacroix, ocvočkovanou Balenciagu…zaplesalo vaše srdíčko ze všech těch značek?

Hermés, Chanel, Louboutin, Dior…

Jenže to sem podle mne nepatří. Tohle je blog o vůních, místečka na vůně z druhé roky klidně doporučím, ale hadry, boty, kabelky…jsem sem nikdy tahat nechtěla, to je všude kolem.

Hermés, Chanel, Louboutin, Dior…

Nebo jo? ZAJÍMALO BY VÁS TO? Tak si zahlasujte a já uvidím.

Hlasování je platné navždy a nic se nevyhrává, leda to, že dám někdy dohromady článek.

Hermés, Chanel, Louboutin, Dior…

podpis_ROM

Reklamy

6 thoughts on “• Kde koupit pravé Louboutinky, Almu nebo Birkinku zn. LEVNĚ? (anketa)

  1. Taky se připojuju. Značky mě neberou, v kabelkách vůbec, ale ani v parfémech, líbí se mi to, co mi voní, co má náladu a atmosféru, kouzlo a nápad. U tašek jsem teď zrovna řešila úplně jiný problém. Kam nacpat foťák s nasazeným objektivem, když ho chci vláčet denně sebou, ale mít jen jednu tašku. V každé kabelce sebou mlel, to nebylo dobrý. Teď jsem přešťastná, že jsem našla fotobrašnu nenápadného neutrálního vzhledu, s níž nebudu vypadat, že jedu fotit žirafy na safari.

    To se mi líbí

  2. Nevím, jestli se mám za to stydět, ale slíbila jsem Laboutinky jako dárek a teď netuším, kde se dají sehnat – vyzkoušet. Třeba v Polsku a samozřejmě u nás. Případně v Dusseldorfu.

    To se mi líbí

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.