• PAŘÍŽSKÁ GIVEAWAY: gurmánský sprcháč s vůní MAKRONEK A FIALEK

Vlastně jsem vám 100% potešení z makronek s fialkami koupila už na Vánoce v Paříži, jenže jsem pořád nemohla vymyslet úkol a losování. No to sice nemám pořád, ale teď se sprcháč určitě bude někomu hodit k moři nebo na prygl: tak pište, co chcete, já už nějaké kočičí losování připravím. A konec bude na moje narozeniny 30.7. Do komentářů pište, co chcete, můžete mi třeba popřát k narozeninám, nebo napsat, jak často sem chodíte a co se vám tu líbí, anebo tady klidně nechejte reklamu na váš blog. To je fuk.

GDVIOLETTEMACARON_BD.PNG

Takže: výhra je (Žabův oblíbený) sprchový gel s vůní makronek a fialek Gel Douche gourmand: Les Petits Plaisirs Violette & Macaron. Žaba si z něj umí napěnit plnou vanu a pěnou i naplnit igelitový pytlík, tak to pak taky můžete zkusit. Pytlík použijte vlastní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pravidla.

1. vaše příspěvky pište do komentářů pod článek, e-mail do příspěvku nepište, ale uveďte ho do záhlaví příspěvku (nezobrazuje se). Na uvedený mail pak budu kontaktovat výherce. Kde nebude mail-diskvalifikace.
2. uzávěrka je o půlnoci 30/7, losování pak proběhne tak zhruba do týdne.
3. výherci napíšu na mail a pokud se mi do týdne neozve, postupuju výhru náhradníkovi
4. výhry zasílám na adresy ČR; Pražákům ráda dovezu osobně, když to půjde

Fialkám zdar!

podpis_ROM

Reklamy

33 thoughts on “• PAŘÍŽSKÁ GIVEAWAY: gurmánský sprcháč s vůní MAKRONEK A FIALEK

 1. ÁÁÁ, fialky! Zatmění před očima! Ty počebuju! Všechno nejlepší k narozeninám, mám je dva dny před tebou, tak koukám, že jsi správné znamení;-) A kočičí losování bylo prímové, tak se těším an dokumentaci dalšího.

  To se mi líbí

 2. Milá Romano, ať Ti to stále dobře lakuje a voní, nehty ať jsou zdravé a krásné, parfémy voňavé a výhodně nakoupené;). Samozřejmě též hodně zdraví Tobě i celé rodině (zdravím Žabu:).
  A sím, sím, sím, dostal mě do kolen pohled na fotku Habanity Edition Privée – chci vědět VŠECHNO! Jak voní – jako EDT nebo spíš EDP; kde se taková srandička dá dostat – vygůglila jsem jen švýcarské, polské a ruské šopy a žádný nezasílá do ČR a na kolik přijde.. A tak:)
  (A fialky můžu v jakékoliv podobě:-9 )

  To se mi líbí

  • Alys, k té Habanitě: já se to stydím přiznat, ale…koupila jsem ji ve výprodeji v Bioo za 300Kč, byl to tester. Jsem myslela, že omdlím, když jsem ji tam viděla, prodavačka nechápala, proč se tak deru dopředu fronty, aby mi ji někdo nevyfouk.
   Ale ohledně náplně: je to „obyčejná“ stará dobrá EdT. Jde jen o ten flakonek, takže nesmutni, voňavě o nic nepřicházíš.
   A děkuju za přání, i za Žabu, on má vlastně narozeniny tři dny přede mnou, tak to vyšlo! :)

   To se mi líbí

 3. Romano, ach.. Tak to je vážně štěstí a náhoda jak hrom :D, na některých těch netových obchodech šplhá cena ke 3000,- :-0
  Nejspíš osud naznal, že si ji zasloužíš;). A dobře mi tak, několik týdnů jsem zvažovala, že bych napsala do Biooo, jestli by Habanitu EDT zvládli někde sehnat, ale vždycky jsem to zamítla s tím, že to by ji měli v eshopu – přeci. Vydražila jsem ji na e-bayi, vyšla mě i s DPH a celním výpalným na 1800,- a ještě místo nové došla jetá .. nu což, moc jsem ji chtěla. EDT je stejně nejlepší :D
  A o Žabovi čtu moc ráda, protože se mi strašně líbí, jak vůně bere vážně a zodpovědně, taky to dcerku začnu učit, jen co bude rozum brát;).

  To se mi líbí

 4. Habanitu prodávali kdysi dávno dole v Kotvě. Taky zkouším štěstí v soutěži poprvé, tak uvidíme. Romanko, Tobě přeju plno voňavých zážitků a plno pěkných článků pro nás čtenáře. Hezky to oslav.

  To se mi líbí

 5. už jen ta lahvička vypadá super:) já mám dokonce jeden parfém s vůní fialek, ale je to nějaký asi home made výrobek z Francie, protože tam není ani název, ale voní krásně. Tohle je dobrý tip na sprcháček, asi se po něm mrknu v obchodech. A gratuluji k narozeninám (i když teda docela předčasně :D )

  To se mi líbí

  • Ahoj Jarmilo, máš krásné jméno, stejné jako moje máma a moje kolegyně, dneska už není úplně obvyklé. Věřím, že po Apolenkách, Anežkách, Maruškách, Aničkách, Rozárkách… přijde brzy řada na Jarmily, Miroslavy, Svatavy a další stará česká jména. Hrozně se mi tenhle trend líbí. A samozřejmě jsem ráda, že se tobě líbí u nás na blogu, taky tě zdravím.

   To se mi líbí

 6. Miluju vůni fialek..když jsem byla malá, můj dědeček dovezl babičce z Paříže fialkové bonbony..nebyly to klasické vídeňské..byly v plechové krabičce a byli taáák dobré..babička si je schovala do křišťálové dozy na bonbony a já na ně tak často chodila, až byla krabička dočista prázdná..Takže pro mě je vůně fialek nostalgie. Jinak moc hezké články :)

  To se mi líbí

 7. Zahlédla jsem někde fotku dvou fialových makronek. Já se nezdám, ale jsem citlivý člověk, hned mi vyskočily slzy při vzpomínce na makronkárnu a pralinkárnu pod Montmartre, jak tam mají tu čokoládovou Eiffelovku.

  To se mi líbí

 8. Milý kocoure, miluju vůni fialek. Těch opravdových fialek, které rostly v dolině, pod Molinkovic polem ( tehdy to bylo panské pole ). Kdyby byla Tvoje Výsost tak laskavá a spočinula pohledem na lístečku s mým jménem…

  A Tobě, pruhované zvíře, přeji všechno nejlepší. Nakonec je dobře, že člověk, jako Ty, se rodí jednou za století :-D
  Mmch, pořád mám pro tebe domácí úkol :-D :-D

  To se mi líbí

 9. Sprcháč vypadá úžasně, marně si snažím představit jak asi voní fialky v kombinaci s makronkami, ale jelikož zvlášť můžu obě, tak dohromady musí být super. Nejradši tu mám voňavé článečky všeho druhu a těším se na každý další! A samozřejmě vše nejlepší k zítřejším narozkám ;-)

  To se mi líbí

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s