• NENECHTE SI UJÍT: Tuhé parfémy BVLGARI jako DÁREK

Je to 130 let, kdy se řecký zlatník Sotirios Voulgaris usadil v Římě a založil značku pod lehce pozměněným jménem – Bvlgari. Aby ukázal, že je Řek, nechal v názvu to záludné „v“, o něž dodnes zakopáváme. Také vám to připomíná jistý film?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ale co je důležitější: Značka Bvlgari slaví své výročí dárkovou akcí, pro niž připravila kolekci tuhých parfémy. Už jsou k mání, kdo nevěří, ať tam běží. Přičemž každá síť parfumérií má trochu jinou nabídku, takže čtěte pozorně:

krabicky

FAnn – ke každému nákupu dámských linií Bulgari Omnia nad 1500 Kč, získáte jako dárek tuhý parfém Omnia Amethyst nebo Omnia Coral. Platí od 1. září do vyčerpání zásob.

 

Marionnaud – ke každému nákupu dámských linií Bulgari Omnia nad 1500 Kč, získáte jako dárek luxusní tuhý parfém Omnia Crystalline EdT. Platí od 1. září do vyčerpání zásob.

 

Sephora – Dny Marianne – tuhý parfém z linie Bulgari Mon Jasmin Noir L´Eau Exquise v kabelkovém balení s každým nákupem dámských vůní této značky. Probíhá od 12. do 14. září, opět do vyčerpání zásob..

podpis_dzona

Reklamy

2 thoughts on “• NENECHTE SI UJÍT: Tuhé parfémy BVLGARI jako DÁREK

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s