• Meet FR.eD, vybere vám vůni na míru!

Fred je parfémový znalec a je vždy ochotný pomoci. Svěříte se Fredovi, jaký parfém rádi nosíte přes den nebo na večer, ve kterém ročním období a Fred vám doporučí vůni, která se vám bude líbit. Kde Freda potkáte? Tady na vás čeká váš přítel a rádce FRED!
Fredrgb

Fred, přesněji FR.eD, zkratka od Fragrance Education (nebo Fragrance Editor) je virtuální pomůcka pro vyhledávání vůní, kterou založila anglická Perfume Society. Jednou z jeho matek je Lorna McKay, spoluatorka knížky The Perfume Bible (recenzi tady najdete tento týden).

Mne pobavilo, že mi Fr.eD jako náhradu za večerní Skin on Skin / L´Artisan navrhnul Angela / Thierry Mugler. No, vždyť víte, do víru noci VŽDY raději s ďáblem po boku, než s Angelem na krku. A zkuste si zadat parametry La Violette / Annick Goutal +celý den+celý rok, výsledek vás asi hodně překvapí, chichi. Anebo si zkuste, co chcete, je to zábava, a když už si teda vyberete, tak můžete postoupit do dalšího levelu, tedy „Jak si koupit vůni.“

A přitom taková blbost, že?

podpis_ROM

Zdroj obrázku: http://perfumesociety.org

6 thoughts on “• Meet FR.eD, vybere vám vůni na míru!

  1. Já jsem tam zadala svojí momentálně nejoblíbenější vůni (Narciso Rodriguez for Her, EdT) a ať tám dávám jakoukoliv kombinaci (day, night, summer, winter) pořád mi to vyhazuje stejných 6 vůní. Dělá vám to taky?

    Liked by 1 osoba

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s