• Náš blog – váš národní poklad!

  • Definice: WebArchiv Národní knihovny České Republiky – archiv českého internetu. Díky němu budou vaše webové stránky trvale uchovány pro budoucnost a stanou se tak součástí národního kulturního dědictví.

Jes! Ano! Da! To jsme my, Frangipáni, součást českého národního kulturního dědictví. Vidíte to kulaté razítko vpravo, že jo?

webarchiv

Národní knihovna nás právě schválila a zařadila do katalogu Národní knihovny a do Česke národni bibliografie, a nene, už se nás nezbaví ani vaše děti, protože náš blog se bude archivovat až do konce světa v pokladnici české kultury. Na Blogerku roku jsme příliš nekomerční a ani to není meta, kam bychom směřovali; ale do spolku, kde je vstupenkou vysoká úroveň tvorby: obsahová, textová, originalita témat, přínos blogu… to jo, to nás těší, že nás vzali; skromnost nade vše, že. Ježiši, já z toho mám radost, jak Žaba z Lega Minecraft! Díky, Mirko a Radovane, jste součástí tohoto úspěchu. Na zdraví, bardi českého národa!

ntb dell

Odhalení při příležitosti státního vyznamenání: proč je doplňková barva tohoto blogu granátová. Žádné skryté souvislosti – je to barva počítače, na kterém Frangipani už tři roky píšu. Lepší mě tehdy zrovna nenapadla.

 

Při této příležitosti skládám kajícný slib: budu si po sobě číst články a opravovat chyb. Každý překlep, každou hrubku, každou nedopsanou větu…mi teď můžete kdykoliv ostudně omlátit o hlavu.

Co slíbí Derad a Mirka?

 

podpis_ROM

Reklamy

15 thoughts on “• Náš blog – váš národní poklad!

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.