• DDR disco GIVEAWAY: výherce je JEDNIČKA

Růžový generátor náhodných čísel vybral v růžové giveaway jedničku, takže retro Action poletí k Soně.To už musí být pořádný kus štěstí, aby padla zrovna jednička! Doufám, že Soňa napíše, jak se jí líbí a jestli splňuje její představu nejlepší vůně mladé pionýrky.

giveaway

giveaway-účastníci

Gratuluju Soni a všem ostatním děkuju všem účast a za to, že to tady čtete. Těším se, že vás uvidím v další giveaway, tentokrát to bude pro změnu o horkou novinku z dílny Marka Buxtona.

A zároveň využiju tohoto místa, abych vás poprosila o vaše úžasné cestovatelské tipy na (nejenom parfémové) Španělsko. Brzy mne čeká dlouhá cesta až na jih, takže uvítám cokoliv, co nenajdu v průvodci. Ve Španělsku jsem byla naposledy tak někdy, když končila výroba Actionu, takže jsem v podstatě novic. Rozohněte se kdekoliv na svislici Lyon-Gibraltar s objížkou okolo Barcelony, tu si nechám na samostatný výlet. Chystám se do parfémového muzea do Andorry (a pokusím se poslat reportáž rovnou z cesty), v plánu mám skvělou parfumerii Nadia v Madridu, v Millau nejvyšší most Evropy (nebo jaký, už nevím, muži říkali, nejdelší a nejtlustší?), středověká vesnice Perouges, letadlovou křižovatku na Gibraltaru, nejkrásnější nádraží na světě v Madridu…a dál? Cokoliv k vidění pro maminku, tatínka i pětiletou Žabu a samozřejmě tipy na nákupy, nejlíp bez daní.

Díky za vaše tipy a přeju hezký víkend a pořádně zapijte čarodějnice (dralo se mi do klávesice „vy čarodějnice“ :) , ale to nejsme, leda tak „čarodějky“), pokud slavíte s předstihem.

podpis_ROM

Reklamy

5 thoughts on “• DDR disco GIVEAWAY: výherce je JEDNIČKA

  1. Tak to je úplně skvělá zpráva! Poslední dobou mám na vůně štěstí, což mi dělá neuvěřitelnou radost. Moc děkuji a určitě dám o vůni vědět :) Jinak co se týká Španělska, ráda bych pomohla, ale nějaké zajímavější tipy bohužel nemám :(

    Liked by 1 osoba

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s