• REVIEWS LIST aktualizován!

S vypětím posledních sil a za podpory třinácti kafí a dvou francouzských flakonů 0,7l jsem po sto letech aktualizovala Reviews list – seznam recenzí. Seznam šesti set recenzí! Uff!

Cestovní blog. Zapisuju testy nápady, zakládám papírky, účtenky, reklamu...v žádném případě ho nikomu naživo neukážu, je to ten nejvoňavější a nešpinavější blok široko daleko.

Cestovní blog. Zapisuju testy nápady, zakládám papírky, účtenky, reklamu…v žádném případě ho nikomu naživo neukážu, je to ten nejvoňavější a nešpinavější blok široko daleko.

Protože tady nemáme jen recenze, dovolím si obvyklou půlroční rekapitulaci. Co tady vlastně máme a v čem budeme pokračovat?

  • Parfémový marketing: články „s přesahem“, zamyšlení nad tím, co se v niche a art parfumerii zrovna děje. Někdy je takové zamyšlení součástí recenze, tak to máte 2 v 1.
  • Parfémová školička: pokud vám ještě něco není jasné, třeba to najdete tady. Články pro začátečníky, ale i pro zkušené, vysvětlivky omylů, obrázky a grafy…a je to zábavné, ne že ne!
  • Parfémové seriály: jako když se někdo z nás rozhodne, že bude o něčem psát dýl a víckrát (a pak ho to obvykle přestane bavit). Řekněte si klidně o pokračování u těch sérií, které vás zaujaly
  • Cestování Smell&travel: to nás baví všechny tři a vás evidentně taky, takže jedeme a jedeme dál a častěji! A k tomu patří podmnožina Príma parfumerií, které nezapomínáme navštěvovat a pilně testovat, abyste se ani vy ve světě neztratili. Ještě se zamyslím nad tím, jak články strukturovat, aby se vám lépe hledaly „perfume-shopping guides“.

Ostatní rubriky budeme pomaličku slučovat a utlumovat, říkáme tomu velký úklid: třeba se postupně přestanu (já) věnovat kosmetice a nehtům, což nás (mne) už nebaví a vás taky ne – postupem času jsme dospěli, vyprofilovalo se parfémově náročné čtenářstvo, z čehož máme radost. Shopovací články jsme už spojili s Flashkami, krátkými zprávičkami a drby. A ještě pár rubrik se změní, nechte se překvapit.

Podívejte se, jestli vám něco neuteklo a kdyby něco nefungovalo, tak mi to nezapomeňte nahlásit!

No a taky máme nový facebook, kam plánujeme přispívat průběžně drobnýma zprávičkama a drbama, které se sem nehodí, ale hodí se, abyste je věděli. Kóknót sem: https://www.facebook.com/frangipaniblog.cz

No a při té příležitosti se chci zeptat: co se vám tu líbí, nelíbí a co byste chtěli číst?podpis_ROM

Reklamy

4 thoughts on “• REVIEWS LIST aktualizován!

  1. Líbí se mi tu všechno, pochopitelně.. :o) a jen víc těch cestovacích, protože si tak v klídku u kafe virtuálně pocestuju taky :o)
    Nelíbí se mi, že čím víc to tady čtu, tím víc vím, že nic nevím :D

    Liked by 1 osoba

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s