• Let’s go SHOPPING: Ferragamo s 80% slevou!

Milujete výprodeje značkových krámů? Oslovuje vás sleva 80%? Rozehřeje vás pomyšlení na hromadu ušetřených peněz, za které se budou dát nakoupit další a další značkové krámy? Tak dnes si tady užijete.


„Chci vůni na léto. Nechť je lehká a osvěžující, čistá jak ráno v zahradě a řízná jak caipirinha večer v baru na korze, hezká a ať u ní nemusím moc přemýšlet, jestli se hodí. Aby se líbila všem. A aby ji nenosil každý. Aby se dala bez potíží snést v horku. A ať to moc nestojí!“

fer_mini

Tohle je momentálně asi nejčastější požadavek, co od známých dostávám. A co odpovídám? Lidé jděte! Jděte a kupujte Tuscan Soul / Ferragamo, který se nějkým zázrakem ocitl loni v českých e-shopech v dávce nevídané a ještě se nevyprodal. KU-PUJ-TE, povídám!

Proč mluvím o zázraku? Tuscan Soul v roce 2013 skončil jako mainstreamová vůně. Flakon i název linie převzala exkluzívní kolekce, která se dnes prodává jen v buticích Ferragamo (a v KaDeWe a Le Bon Marché a Harrods). A tak se veškeré neprodané zásoby toho levného Tuscan Soulu musely vyprodat. OK. tomu rozumíme. Ale proč vyvolávám paniku? Protože po dvou letech se oblíbená vůně vrátila, a to exkluzivně na pulty Harrods, v ceně, která je poněkud …jiná. Pravda, v exkluzívní bandasce.

Takže buď si můžete pořídit 40ml od 139,-Kč nebo 125ml za 414,- v českých e-shopech, anebo ji můžete koupit v Harrods v baleni 800ml za nějakých 11.500,- Kč (300 liber). Četla jsem to po sobě dvakrát, žádné překlepy v těch číslovkách nemám. Česká nabídka tady a anglická tady.

Tuscan Soul / Ferragamo můžete klidně koupit naslepo, vždyť vzorek stojí pomalu jako celý flakon. Když se nebude líbit vám, určitě ho v rodině uplatníte, může nosit máma i táta, dcera i syn, a klidně i babička s dědou. Naprosto versatilní lehounká citrusovka s řízným bergamotem a trochou šedavého fíkového listí je zabalená v krásném pískovaném flakonu s víčkem z umělého jantaru, do kterého je vložen typický znak Ferragamo – gancino, háček z koňské výstroje.

Aniž bych komentovala vztah mezi kvalitou a cenou, čili když to bylo dobré&levné, proč to najednou má být drahé&dobré a odpustím si i kecy na téma „když to má značku, tak se prodá cokoliv“ a nebudu mít ani blbé řeči o focení značkových blbin a log na instagram a facebook a vyzývám vás: Kupujte, dokud je skoro zadarmo!

podpis_ROM

 

Reklamy

6 thoughts on “• Let’s go SHOPPING: Ferragamo s 80% slevou!

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s