• Romana doporučuje 4x mainstream (2): J by Jennifer / Jennifer Aniston

Slavte, dnes je den, kdy podruhé v životě tohoto blogu vám doporučím celebrití vůni. Jemnou, pudrovou, vysoce nositelnou, se kterou potěšíte sebe, kolegy i manžela (řeknete mu, kolik stála).

Možná je to tím, že J by Jennifer nedělo Coty, ale vznikla pod taktovkou Alizabeth Arden, tedy v jiné laborce a pod jiným kreativním týmem. EA vůně se obecně orientují na vysokou přijatelnost a nositelnost za nízkou cenu. J by Jennifer (hrozný název!) není nejnovější, je to loňská letní vůně, ale momentálně ji začal v Evropě exkluzivně promovat Douglas a co mne zaujalo, byla výloha plná časopisů s obličejem herečky. Mně se hodně nelíbí, diblík nad třicet musí mít kouzlo nebo začít hrát charakterní role. A to v tomhle případě neklaplo. Už je z ní diblík okolo padesátky a kouzlo pořád nikde… Povídala něco o originalitě a svěžesti a tak jsem se zlomyslným úmyslem požádala prodavačku o tester. Tak ne, že by mne to položilo na lopatky. Ale první dojem pudrovosti mi potěšil nos a hned mi naskočilo to první Kenzo (které teď hodně nosím v hlavě, jo nebo ne…)

InstagramCapture_7b935cc1-3446-4047-93db-10d8da93dffe

J by Jennifer jede na stejné vlně pižmové pudrovosti podpořené lehce sladkou květinou, Kenzo má růžičku, J by J uvádí magnolii a frézii, podle mne je ta květina úplně generická a nepřipomíná nic živého, ale velmi příjemná a milá, nasládlá, svěží. Suchá vanilka v základu jde hezky ruku v ruce s pižmem, dohromady tvoří pudingový prášek. A to je všechno. Pudr a kytička. Taková čistá, upravená ženská. Mám před očima sestřičku nebo lékárnici, učitelku na základce nebo vychovatelku v družině, maminku s hlubokým kočárkem, nebo sebe na návštěvě u tchýně. Dámy, které chtějí být ženské, ale ne sexice.

InstagramCapture_10b6a662-8543-4e01-a81d-65187aa95b18

Intenzita i výdrž je skromná, ale ne urážející. Cena 30€ za 85ml je tak-tajk, ale ona se určitě objeví časem za nižší cenu. Jestli bude do pětistovky, tak dobrý kup.

(mimochodem: ten můj celebrití mainstreamek vol. 1 – Darling / Kylie Minogue od Thierry Wassera)

Doporučuju!

Příští mainstream pro letošní podzim bude zase z vyšší kategorie: jedna z nových pozlacených EdP Michael Kors. Hádejte, která u mne prošla?

podpis_ROM

Reklamy

5 thoughts on “• Romana doporučuje 4x mainstream (2): J by Jennifer / Jennifer Aniston

  1. Teda Ty mi dáváš nejdřív Jenifer a pak Kors??? :-D Ale jasně, je třeba ten mejnstrím čas od času prověřit, jestli se neurodilo…Ale já musím jaksi splynout i s názvem parfému že jo…a s J nějak nemám, co bych si řekla….hm, ale jak to popisuješ ten parfem, tak to sedí, pro mě je samotná J nudná čistá a ženská :-))))

    Liked by 1 osoba

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.