• Let´s go shopping: Swarovski outlet (buďte matkou roku)

Kdysi dělal Swarovski krásné skleněné šperky, dnes už se to vydalo cestou ruského vkusu, nicméně naše omladina prahne po všem, co nosí slavné youtuberky a co si můžou dovolit jen po kruté pětidenní brigádě ve Starbucksu. Dámy, staňte se matkami roku a kupte jim to! Ve slevě, samozřejmě. Pokud si to tedy s mateřstvím nerozmyslíte po shlédnutí videa slavné youtuberky (jestli nemáte přebujelé mateřské hormony a/nebo nechcete mít rozhoupaný žaludek, tak se na to nekoukejte a přejděte rovnou k fázi nákupu).

Lesky jsou čtyři, bílý a růžový ve verzi obyč a bílý a růžový ve verzi svatební. Patří do řady Aura, ale lesk je skoro bez vůně.

swarovski aura (5)

Hlavním tahákem je balení: veliká krabička se zrcátkem, ve které je ukrytá menší krabička s WOW efektem. Vypadá jako muffin z luxusního ručního papíru, otvírá se zatáhnutím za mašličku uprostřed, čímž se odkryje další krabička ze zrcadlového papíru a v té už leží lesk.

swarovski aura (6)

Střežím se nazvat to šperkem, protože je to taková masívní bižuterka, no, bižuterka prostě. Vzhled je inspirovaný víčkem parfémů Aura, kolečko se otvírá do strany a má šňůrku na krk. Po odklopení víčka najdete uvnitř jemně třpytkatý lesk, který se nabírá prstem nebo štetcem (čili pro mne skoro nepoužitelný).

swarovski aura (2)

Vtipné je, že druhá strana víčka poslouží jako zrcátko, nezapomeňte otevřený lesk otočit. Lesk je moc příjemný, zvláčňuje, lehce barví, vydrží dlouho a nevysušuje. Z kosmetického hlediska hodnotím výborně!

swarovski aura (3)

 

Zkrátka: má to vše, co holky potřebují: značka, móda, pozlátko, luxus a vtip. Cena začíná okolo 200,-, hledejte na Heuréce a klidně to noste taky, i vy dospělé ženy. Já to mám taky. Musela jsem si to koupit na uklidnění po shlédnutí plenkové výzvy.

podpis_ROM

Reklamy

5 thoughts on “• Let´s go shopping: Swarovski outlet (buďte matkou roku)

    • Tak jsem zvědavá na ohlasy. Dnes jsem zastavila kolegu (ženatého), který chtěl svatební edicí obdarovat kolegyni (svobodnou). Aby si to nějak nevyložila jinak, než bylo myšleno. Vymysleli jsme, že pak by musel obdarovat ještě tak dalších deset ženských v podniku, aby to mělo pozitivní dopad na jeho pověst proutníka. :D

      To se mi líbí

  1. Pingback: k čemu bylo dobré ztratit klíče | Sedmikraska

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s