• TIPY NA VÁNOČNÍ NÁKUPY od Mirky (VAVAVOOM a Daniel Josier)

Tak i já se přidám se svou troškou do mlýna vánočního šílenství. Jestli jste na tom s vánočními nákupy jako já, tak se vám to může ještě hodit. Dneska to bude o krabičkách. Ne těch dietních, to až po vánocích, ale voňavých.

První vánoční tip: krabička z VAVAVOOM

S prvním mým tipem se pojí ještě navíc super zpráva. Zatímco v Ostravě vznikla první česká niche značka, v Brně se otevřela první brněnská niche parfumerie  – VAVAVOOM. (Tedy ona už kdysi v Brně byla parfumerie Madeleine, ale netrvalo dlouho a stěhovala se do Prahy. A pak dlouho nic, až teď se Brno dočkalo.)

Tenhle chvályhodný počin má na svědomí sympatická mladá dáma, Lucie Levenson. Dostali jsme pozvánku na slavnostní otevření spojené s představením značky WienerBlut a jejich novinky Freudian Wood od Marka Buxtona.

vavavoom

A tak jsem neváhala a skočila na vlak. Nejen protože se mi nechtělo řídit, ale hlavně proto, že součástí představení byl drink, speciálně vytvořený pro tuto příležitost. A skutečně, kombinace šarmantního majitele značky WienerBlut, Alexandra Laubera, parfému a drinku podlamovala kolena. Škoda, že se to neprodává jako kombo. Tedy bez Alexandera samozřejmě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kvituji tohle spojení měst, jež k sobě měla vždycky blízko, Brna a Vídně. A v krásně čistě minimalisticky zařízeném parfémovém království paní Lucie to WienerBlut opravdu sluší.

Samozřejmě doporučuji značku vyzkoušet, zvláště pak mléčně santalovou Freudian Wood. Zatím tady Wiener Blut moc známá není a myslím, že je to škoda.

vavavoom wienerblut Alexander Lauber

Šátečkem napuštěným parfémem nám Alexander poťupal ruku a pak do stejné ruky vložil drink. Aby se snoubila vůně s chutí.

Ale u paní Lucie toho najdete daleko víc, včetně dvou kosmetických značek. A VAVAVOOM vám nabízí jedinečnou příležitost, jak vyzkoušet vůně, nebo jak udělat někomu radost. A to je můj první vánoční tip: krabička s osmi vzorky po dvou mililitrech dle vlastního výběru s poukázkou na nákup vůně!

vavavoom krabicka

Do krásné fialové krabičky s logem VAVAVOOM si vyberete 8 vzorků, které vás zajímají, zaplatíte 700,- a při nákupu vůně pak máte slevu 500,-. Myslím, že je to skvělá nabídka.  Eshop zatím není, ale na stránkách VAVAVOOM najdete nabízené značky. Vybrat si tak můžete na místě, ale paní Lucie mě ujistila, že lze i poslat seznam mailem a při platbě předem vám vzorky ráda zašle poštou.

 

Daniel Josier (zdroj:Cafleurebon)

Daniel Josier (zdroj:Cafleurebon)

Druhý vánoční tip: krabička z Cool Wood

Další voňavý tip se jmenuje Daniel Josier, pochází ze žhavého Španělska a najdete ho na stránkách českého eshopu Cool Wood. Tenhle uhrančivý španělský „George Cloony“ vytváří zajímavé a také velmi silné vůně s vysokým obsahem vonné složky.

Cool Wood se jinak věnuje výrobkům ze dřeva (když už tam budete, omrkněte to, i tam by se našly tipy na dárky) ale nabízí i jedinou značku parfémů, Daniel Josier. Ale hlavně si také můžete vytvořit svou krabičku se vzorky opravdu štědrými. Za 170 Kč dostanete pěkný skleněný flakonek se zlatou nálepkou a pěti mililitry vybrané vůně. To už vlastně ani není vzorek, spíš kabelkové balení v pěkném flakonku.

Koupit se dá i sada se šesti vzorky za 900,-.

danieljosier_krabicka

Já si objednala tři a dostala jsem je v luxusní černé vypolstrované krabičce se zlatě vyvedeným logem na víčku a stejně zlatým známým citátem od George Sand uvnitř.

Vybrala jsem si krásně medově tabákovou Ambre Tabac, elegantní kosatcovou Bois d’iris a velmi silné a pikantní pižmo s andělikou v Le Musk. Nečekala jsem krabičku a nečekala jsem, že se mi budou všechny tři vůně líbit. Mám chuť si objednat i zbývající vzorky.

Tak tohle a značka S.A.C.K.Y. jsou moje letošní vánoční tipy z toho luxusnějšího konce. Jinak jsem zaběhla ještě do Yves Rocher a neodolala jejich sprchovým gelům a pěnám do koupele zároveň. Ale to až příště. Všechny naše letošní vánoční tipy najdete pod tagem #VoňavéVánoce2016.

Zatím se mějte a hlavně „don’t stress“!

mirka_podpis

3 komentáře: „• TIPY NA VÁNOČNÍ NÁKUPY od Mirky (VAVAVOOM a Daniel Josier)

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.