Seber si svoje S.A.C.K.Y. – P.A.C.K.Y. a vypadni do světa!

Nastal čas. Dneska (na druhý pokus, ale Modří už to znají :)) první trojka,  ta co vyrobili v Ostravě na míru mému nosu.

Jedna vůně bude chybět: parfémy, ve kterých jsou pro mne nějaké konfliktní složky ve větší míře, nerecenzuju, protože by to bylo nespravedlivé. Takže Afrodisiaco (pro mne plné omamného hvozdíku a hřebíčku)  tady nenajdete. Ale nezoufejte, co jsem nezvládla já, máte tady hezky od Mirky v úvodním představení značky.

sacky miraj 1

Takže: základní vlastností této značky je, že já v nich cítím úplně něco jiného, než píšou ve složení. Ale jako tak rozdílně, že na mne Mirka i vykulila oči: „Kokos? Tady???“. Jo, Kokosové mlíko a on je to přitom ylang-ylang, no neva. Druhým bodem je proměnlivost, která teda úplně nevím, na čem závisí, ale prostě v zimě voní jinak než v horku něbo v dešti. A to mne teda hodně baví.

  • Quaaid

Bylo to ve Skotsku. Na začátku byla mužská náruč Timothyho Daltona, který se právě vrátil z klubu v manšestrovém saku se semišovými záplatami na loktech. Tabák a koňak. Pak jsme si přinesli zvenku vlhká polena, zapálili krb, já jsem si četla starou knížku v odřené kožené klubovce pod kašmírovou dekou a Timothy si nacpal dýmku suchým, přírodním kubánským tabákem. Zvenku se k nám nesl kouř z komína zahradního domku našeho majordoma, on je pro pokrok, topí uhlím. Černým. Za okny foukalo, po vřesovišti honil větrný vír suchou rašelinu až na skaliska u jezera. Z jezera čuměla Lochnesska do našich oken. Pak jsem se probudila. Tohle umí Quaaid by S.A.C.K.Y.

 

  • Miraj

To je ta vůně, která mne okouzlila, když jsem se se SACKY setkala poprvé. Paní Elizaveta mne vyzvala, ať ukážu na jednu nej… a to byla ona. Teď jsem ji začala pravidelně nosit a jsem hrozně překvapená její proměnlivostí. Co mne oslovilo, byl pomeranč, svěží, pomerančové želé s kusy dužiny (konec léta). Teď, na konci zimy, v ní cítím nejvíc klasickou, žvýkačkovou tuberózu, ale bez obvyklé gumy: prostě takovou tu příjemnou, čistě sladkou, bíle květinovou. Pomeranč až ve druhé frontě. Věřím, že v létě se to zase obrátí. Každopádně ji teď nosím hodně, je lehce gurmánská, optimistická.

 

  • Kishwar / Nabeel Oud

Vůně plná překvapení, a to největší nakonec. Nebudu vám psát pocity, ale vývoj v čase, který je na ní podle mne to nejcennější a mistrovské. Zde tady můj záznam ze zkoušení.

9,52 suše zeleně citrusový začátek, nějaký ovoce – kyselý – mučenka? zastřený bergamot, úplně nádherný

10,00 přidává se rtněkový akord s výraznou růží (fialka, růže, kosatec), pořád je tam výrazný kyselý ovocný tón

10,05 to je strašná nádhera, sálá okolo, kyselá ovocná růže, to není možné, jak se to ovoce spojilo s tou růží úplně 1:1

11,10 růžičky a rtěnka, nádhera, drahý šaty, velké vlasy, rudý rty, décolété až k pupku

12,10 růžová kosmetická klasika, velká vůně, neskutečná siláž, odejdu a vrátím se a cítím se

Tak tohle k první trojici a ten kokosák si nechám na příští pokračování. A taky proč se tento článek jmenuje, jak se jmenuje, i když většina z vás asi tuší.

podpis_ROM

 

 

 

 

Reklamy

4 thoughts on “Seber si svoje S.A.C.K.Y. – P.A.C.K.Y. a vypadni do světa!

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s