• Vánoční GIVEAWAY o poukázku 30€ do Parfumerie 1907

Máme  tady pro vás poukázku na 30€ od a do Parfumerie 1907 a jednoduchý úkol: vybrat si vůni. To by nám šlo dobře, že? Jdeme rovnou na věc.

 

 

  • Pravidla:
  1. Sledovat blog Frangipani na jednom, kterémkoliv, z našich kanálů: blog e-mailem, blog přes Bloglovin, Facebook, Instagram Romany, Instagram Mirky
  2. Rozmyslet si, kterou ze sortimentu vůní Parfumerie 1907 byste si vybrali sami pro sebe: tady najdete parfémy vlastní značky 1907 a tady ostatní značky, nabízené v této parfumerii v celém sortimentu.

Odpověď na obě otázky (kde nás sledujete a název vůně) napište dolů do kometářů a připiště e-mail do příslušného políčka (nebude zveřejněn). Na tomto e-mailu vás budem kontaktovat v případě výhry.

  • Termín:

Soutěž trvá do 2. prosince do půlnoci. V neděli 3. prosince vylosuje automat jeden náhodný komentář, jako obvykle za dohledu vrchního státního Dr. Talíře Chardona a nejpozději v pondělí oznámíme výsledky. Parfumerie 1907 pak bude kontaktovat vítěze. 

  • Jak poukázku uplatnit:

Buď objednávkou přes stránky 1907, nebo přímo v prodejnách, anebo v novém e-shopu, jehož adresu se dozvíte tady u nás! Nezapomeňte: v e-shopu najdete vánoční nabídku vybraných parfémů ve slevě, takže se vyplatí sledovat 1907čku tak jako tak. Parfumerie 1907 zasílá zboží do Slovenské a České republiky.

 

T!P pro nerozhodné: Mirka ve článku představuje první kolekci značky 1907. Kdybych si měla vybírat já osobně, tak beru Pepper / 1907, neobvyklý pepř poněkud na sladko. Moje dvojka je Almond / 1907, geniální slané mandličky. Pro skalní příznivce vanilky brutálně dezertní Vanila. Z ostatních značek mám jednoznačného favorita ve famózním rebarborovém semiši Nuit Rouge / Antonio Alessandria. Kdo se nemůže rozhoupat, tak ať sáhne po super-mega-oblíbené Perle di Bianca / Simone Cosac, něžný kosatec a jasmín na ambrovém základě, ještě jsem nepotkala ženu či muže, kterému by se nelíbila. Extravagantním jedincům bych doporučila velmi málo dostupnou a výjimečnou Black Lavender / N-Cigale. Anebo si vyberte úplně podle sebe…ale nejdřív vyplňte dolů ty odpovědi, jo?

Hodně štěstí a nezapomeňte, že v pondělí na vás čeká další článek se slevovými kódy a tipy na dárky od kačky po tisíce!

 

 

 

 

43 komentářů: „• Vánoční GIVEAWAY o poukázku 30€ do Parfumerie 1907

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.