• Da Milano con amore: parfumérská galerka a podsvětí

Tak jsme zase tady, v Miláně, hlavním evropském městě voňavek. Že vy jste si dosud mysleli, že je to Paříž? Ale kdepák, Paříž je fajn na nakupování a poflakování se po přátelsky naladěných parfumeriích. Ale novinky, NOVINKY se odehrávají každé jaro na největší výstavě niche parfumerie ESXENCE. Pravidelní čtenáři blogu už to vědí, nováčkům to oznamuji dnes, v den, kdy spouštím on-line milánské zpravodajství na našich kanálech:

Říkala jsem si, čím bych vám dnes udělala radost. Nějakou odměnu, že sem chodíte. O novinkách budete číst celý měsíc. A pak mne napadlo, co vás určitě potěší, a co asi nikde jinde neuvidíte!

Dbáme na to, aby fotky na blogu byly původní, naše vlastní, nejlíp momentky, kouzla okamžiku. Fotíme věci v reálu a většinou mobilem… takže fotky jako do žurnálu u nás neuvidíte. Ale za ta léta, co na akce jezdíme (první Esxence 2011), se nám na blogu nasbírala hromada autentických fotek lidí kolem vůní: MAJITELŮ NICHE ZNAČEK A ŠPIČKOVÝCH PARFUMÉRŮ.  Tipuju, že by vás mohlo zajímat, jak vypadají takové velké nosy a lidi, co mají voňavé nápady, z masa a kostí. Takže tady ji máte: PARFUMÉRSKOU GALERKU.

No a jestli vám tam nějaká významná celebrita parfémového Milána chybí, tak tady je máte:

 

Odpoledne ahoj!

 

 

7 komentářů: „• Da Milano con amore: parfumérská galerka a podsvětí

  1. Moc ráda bych poprosila o radu ohledně mandlového/marcipánového parfému, kdysi jsem měla limitku od Lushe snowflake – čistý marcipán, teď mám limitku od Jo Malone – green almond and redcurrant, mandle/marcipán prostě miluju, tak když byste měla nějaký typ, budu moc ráda. Děkuju Tereza

    Liked by 1 osoba

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.