SERIÁLY

rexaline_hydra_zoom_detail_1

PPOP (Pytle pod očima pryč!): pečlivě vybírejte zbraně, bojujte a nikdy ve válce neustávejte! Stejně nemůžete vyhrát…

cambridge

MONTHLY PERFUME OVERVIEWS IN ENGLISH: Dear friends outside of Czecho-Slovakia, we are aware of you. We know there’s a lot of you who know us, provide us with samples and cooperate with us. So here we come with a small gift for you: at the end of a each month you could read the monthly review containing the resumé of articles in English.

Romana GranatovaCHEAT SHEETS / TAHÁKY, CO VYPADLY Z PARFÉMOVÝCH UČEBNIC: víte, co je niche parfém, že v roce 2120 vznilo 13x víc nových parfémů než před 10 lety, kolik vůně je ukryto, ve vašem flakonu, co si myslí parfuméři o regulaci používaných složek v parfémech v EU, proč je Lutens tak divnej pavouk…?

WP_20150425_007FOR MAN? ROSES / PRO MUŽE? RŮŽE! Výběr z růžových kreací podle Deradova zkušeného nosu. A srdce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA PERFECT HYDRATATION FOR FACE AND EYES 35+ / DOKONALÁ HYDRATACE PLETI A OČNÍ PÉČE 35+: existuje? Tipy na výrobky, které musíte mít, nebo stojí za to se jim vyhnout ve všech cenových kategoriích.

norma coral nails swatch www.frangipani.cz romana granatova (4)NAIL CODE / NEHTOVÝ ZÁKONÍK:  co nemusíte dělat, aby vaše třepivé, lámavé, suché, nekvalitní nehty byl krásné a dlouhé

mimo25

AYURVEDA FOR HAIR / AYURVÉDA NA VLASY: bez šamponu, bez kondicionéru, bez alergií, bez lupů, bez keratinu perfektní zdravé vlasy? Jde to!

krokus (Medium)FLOWER POWER: máte oblíbenou květinu a nenašli jste parfém, který by voněl stejně? Zkuste to tady a neváhejte se zeptat..

le bon marche doclankuPERFUMERY GUIDES / PRÍMA PARFUMERIE: shopping guides evropskými městy, zkušenosti a články o tom, kde se nám fakt dobře (a třeba taky ne) nakupovalo, co kde seženete

HISTORY OF PERFUMERY / VOŇAVÁ HISTÖRIE: v šesti pokračováních od pravěku do Egypta, přes pižmovou Asii do Evropy, kde mniši vařili bylinkové voňavé likéry, přes vražedně voňavou medicejskou Itálii skončíme ve Francii na začátku 20. století. Galerie z řecké Meteory, istanbulské Hagia Sofia, přížského Viaduc des Arts/Promenade Plantée.

YSL nudity: Who wants to see a naked man?: kolem ženské nahoty se točí parfémová reklama. Ale proč nazí chlapi? Kdo je chce vidět? Ve třech dílech o tom, jak se YSL jako první svlékl na obálky časopisů a co z toho bylo za poprask.

WOMAN OF CHANEL No.5 ADVERTS / ŽENY PRO CHANEL No.5: myslíte, že Coco byla první ženou v reklamě na Chanel No.5? Nenene, první byl Flapper. V deseti dílech představujeme všechny hlavní představitelky Chanelu No.5 i s jejich příběhy, samozřejmě i toho chlápka a dozvíte se, koho v Chanelu vytáhli z hrobu a proč.

fialky_puzzle_queenCLASH OF THE VIOLETS / VELKÉ FIALKOVÉ DEFILÉ: otevřený seriál (asi tak milionu) recenzí fialkových vůní a pořád přidáváme…

nehty romana granátováLACK ONCE, ENJOY 7 DAYS / LAKUJ 1x, UŽÍVEJ 7x: jak si nalakovat slabé a třepivé nehty tak, aby vydržely celý týden v perfektní formě

I SMELL, I TELL / VONÍM, TEDY KOMUNIKUJI: jak funguje čich, co s vámi dělá vůně, co dělá vůně v komunikaci mezi lidmi a jak to celé používá/zneužívá reklama

typo1_miniPERSONAL PERFUME TYPHOLOGY / VONNÁ TYPOLOGIE: jak se Suzi zeptala, proč někteří lidi smrdí a někteří voní a někteří už voní moc

Limitka 2013

HITORY OF DOVES / HOLUBIČÍ HISTORIE: na začátku byla květina, která se proměnila ve dvě holubičky, pak byla jedna, pak…jak vznikl slavný holubičí flakon L´Air du Temps pro Ninu Ricci, jak se vyvíjel a viděli jste už tu litrovku na Champs Elysées. Otevřený seriál, pořád přidáváme.

Nebuďte sprostí, lidi.

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.